Svaki početak ima svoj kraj, a svaki kraj donosi novi početak... Našom tradicionalnom Devetašicom ispratili smo još jednu generaciju naših učenika koji zatvaraju jedno važno poglavlje svog života. Osmijesi na njihovim licima svjedoče o lijepim uspomenama, prijateljstvima, znanju i iskustvima koje nose iz naše škole. Tijekom svih ovih godina zajedno smo učili, rasli i stvarali trenutke koje ćemo pamtiti. Dragi devetaši, iz naše škole odlazite s čvrstim temeljima na kojima ćete graditi svoju budućnost. Pred vama su novi početci i novi izazovi. Želimo vam mnogo sreće, uspjeha, hrabrosti i lijepih trenutaka na svakom koraku. Neka vas uvijek prate osmijeh, vjera u sebe i uspomene koje nosite iz školskih dana.